Młodszy specjalista ds. badania rynku oraz tworzenia programu szkolenia
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
PRIVATE CORPORATE CONSULTING sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami (urzędnikami) w celu pozyskiwania zagadnień do programu szkolenia,
  • tworzenie programów szkoleń (od dwóch do trzech projektów w miesiącu) - tytuł, zagadnienia oraz ich kolejność w programie,
  • redagowanie powstałego programu pod kątem poprawności językowej, stylistycznej i ortograficznej,
  • planowanie terminów szkoleń,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w celu znalezienia eksperta w danej dziedzinie, który poprowadzi szkolenie, nawiązanie współpracy oraz stały kontakt z nim,
  • tworzenie raportów z przeprowadzonego badania rynku.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:
  • posiada wyższe wykształcenie lub studiuje ZAOCZNIE,
  • ma doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem na stanowiskach takich jak: ankieter, doradca klienta, badacz rynku, konsultant oraz stanowiskach związanych z tworzeniem szkoleń,
  • lubi schematyczną pracę (powtarzalne czynności),
  • lubi pracę w blokach czasowych np. 6 godziny - kontakt z klientem, 2 godziny - tworzenie programu szkolenia,
  • będzie prowadziła kilkadziesiąt rozmów telefonicznych dziennie z klientem, poznając jego potrzeby, poprzez uważne słuchanie i zadawanie trafnych pytań,
  • umie redagować i pisać treści,
  • realizuje wymagane cele oraz stawia sobie wyzwania i stara się im sprostać,
  • lubi analizować dane, wyciągać wnioski na ich podstawie oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania,
  • potrafi pracować w zespole według określonych reguł,
  • jest asertywna, komunikatywna, odpowiedzialna, sumienna oraz zmotywowana.

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze w Lublinie,
  • 8 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,
  • wynagrodzenie od 27,70 zł brutto za godzinę,
  • premie za zrealizowane cele,
  • wdrożenie w funkcjonowanie organizacji i wsparcie na każdym etapie pracy,
  • pyszną kawę oraz spotkania integracyjne :)

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą, od 14 lat specjalizujemy się w tworzeniu najbardziej praktycznych szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Nasze działania opierają się na etycznych zasadach, które mają wspierać zarówno pracowników, klientów, jak i partnerów biznesowych. Rocznie organizujemy blisko 1000 szkoleń dla pracowników administracji samorządowej, spółdzielni mieszkaniowych i szkół.

KLAUZULA INFORMACYJNAZgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Private Corporate Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-443, ul. ul. Górnośląska 9/11 lok. 612. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO) na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest dział rekrutacji oraz kadra zarządzająca Private Corporate Consulting Sp. z o.o.4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696