Młodszy specjalista ds. administracyjno-finansowych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Urząd Dozoru Technicznego
8. 6. 2024

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.
Kluczowe obowiązki:

  • Obsługa sekretariatu Dyrektora Oddziału.
  • Wystawianie poleceń wyjazdów służbowych.
  • Obsługa korespondencji.
  • Pomoc w innych pracach działu administracyjnego (inwentaryzacja, flota, archiwizacja dokumentów).
  • Wspomaganie pracy działów technicznych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie.
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie w administracji.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, biegła obsługa komputera.
  • Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, precyzyjność.
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność, ekspresja w mowie i piśmie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  1. Umowę na zastępstwo.
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914