Młodszy Przedstawiciel Handlowy
  • Kępno
Kępno, Kępno, Greater Poland Voivodeship, Polska
CEDC
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Kępno

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych)
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych) u klientów detalicznych oraz w sieciach lokalnych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, odpowiadanie na ich pytania oraz potrzeby
  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych
  • obserwacja oraz analiza rynku, prezentację trendów i przedstawianie własnych propozycji działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie pracy w organizacji FMCG na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • cechuje Cię zaangażowanie oraz chęć nauki
  • lubisz rozmawiać z innymi i potrafisz budować relacje z klientami
  • potrafisz dobrze organizować swoją prac

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca u lidera na rynku
  • pakiet benefitów: opieka medyczna w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • szeroki zakres szkoleń
  • narzędzia pracy (samochód, telefon)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

CEDC

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

  • Praca Kępno
  • Przedstawiciel handlowy Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190