Młodszy Programista DCS - PLC
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Elomatic Engineering Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • udział w modyfikacjach i rozbudowach istniejących systemów sterowania
  • wykonywanie testów IO systemów DCS/PLC u klienta
  • udział w uruchamianiu maszyn i linii produkcyjnych u klientów
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych, spotkaniach projektowych
  • podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z obszaru automatyki, mechatroniki lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC
  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji elektrycznej
  • znajomość programów typu CAD
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • elastyczność w zakresie miejsca i czasu trwania delegowania
  • nastawienie na rozwój i dążenie do osiągania stawianych celów
  • odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji: premie, bonusy
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Uprzejmie prosimy zainteresowanych kandydatów o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018