Młodszy Prawnik
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska
Salvum Odszkodowania
18. 4. 2024

Firma Salvum będąca liderem na rynku odkupu odszkodowań poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kogo szukamy i czego oczekujemy

- absolwentów studiów prawniczych/studentów studiów prawniczych

- dostępność 5 dni w tygodniu

- odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość

- umiejętność organizacji pracy i samodzielnego ustalania priorytetów

- umiejętność pracy w zespole

- biegła obsługa komputera, w tym pakietów biurowych

Zadania:

- wsparcie działu prawnego w zakresie bieżącej obsługi prawnej i prowadzeniu spraw sądowych

- przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych

- analiza przepisów prawa

- analiza i monitorowanie orzecznictwa sądowego

- kontakt z sądami i urzędami

Oferujemy:

- umowę o pracę lub kontrakt B2B

- pracę w zespole doświadczonych prawników oraz ich wsparcie merytoryczne

- pracę w przyjaznej atmosferze

- możliwość nauki i zdobywania doświadczenia

- samodzielność w realizacji powierzonych zadań

- udział w realizacji rozwojowych projektów

- elastyczny czas pracy

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075