Młodszy Planista Zamówień
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4246119

Obowiązki

  • Współpraca z producentami w zakresie zamówień, harmonogramu dostaw, wyjaśniania niezgodności
  • Monitorowanie i kontrola stanu magazynowego, dostępności produktów, uzupełnianie zapasów
  • Analiza sprzedaży promocyjnej
  • Kontrolowanie realizacji zamówień
  • Tworzenie analiz i zestawień (praca w MS Excel)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub pod koniec studiów (ekonomia, logistyka, zarządzanie lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji czasu pracy
  • Skrupulatność, dokładność

Oferujemy

  • Pracę u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, wg Rankingu Wprost
  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych
  • Realną szansę na awans
  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Kartę zakupową z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Planista Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080