Pracownik działu zamówień
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
ByEnergySolutions
18. 5. 2024

Firma By Energy Solutions poszukuje pracownika działu zamówień, który dołączy do naszego zespołu. Kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.
Obowiązki:
Bieżąca obsługa zamówień w segmencie dociepleń / ogrzewania / instalacji fotowoltaicznych
Komunikacja i współpraca z dostawcami oraz przewoźnikami w celu zapewnienia sprawnej logistyki materiałów i sprzętu
Analizowanie zamówień i wycen od dostawców, uwzględniając terminy, koszty oraz dostępność materiałów
Monitorowanie postępu zamówień i terminów dostaw, zapewniając, że proces przebiega zgodnie z planem
Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z zamówieniami, takich jak opóźnienia w dostawach lub braki w zamówionych materiałach
Utrzymywanie bieżącej dokumentacji i rejestrów dotyczących zamówień, dostaw i kontaktów z dostawcami
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania zamówieniami i logistyką
Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z firmami oraz przewoźnikami
Precyzyjność w analizowaniu ofert dostawców oraz terminów dostaw
Zdolność do efektywnego rozwiązywania problemów związanych z logistyką i dostawami
Oferujemy:
Zarobki od 4 000 zł netto
Okres szkoleniowy
Po 3 miesiącach możliwość awansu oraz podwyżki
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii
Zespół ekspertów i profesjonalistów, z którymi będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Praca Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509