Młodszy operator maszyn/Pomocnik operatora
  • Raczyce
wielkopolskie, Raczyce, wielkopolskie, Polska
Asistnet Work Group
8. 6. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pomocnik operatora.

AW/DIPL/PO/05/2024

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • obsługa wózka elektrycznego

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność, chęć rozwoju i zaangażowanie
  • mile widziane zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny elektryki, hydrauliki, pneumatyki i budowy maszyn

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie w ciągu kilku miesięcy
  • atrakcyjny system premiowy
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • opiekę koordynatora podczas rekrutacji i przez cały okres zatrudnienia
  • pakiet benefitów: opieka medyczna i ubezpieczenie PZU

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914