Młodszy Operator Linii Technologicznej
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, małopolskie, Polska
WERNER KENKEL BOCHNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 4. 2024

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Szukasz pracy przy nowoczesnych liniach technologicznych?

Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego?

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Twoje zadania

  • Pomoc w ustawianiu i obsłudze maszyn oraz urządzeń
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych
  • Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań
  • Bieżąca kontrola jakości półproduktu oraz wyprodukowanych wyrobów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym: 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00
  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Podstawowej wiedzy technicznej
  • Znajomości obsługi komputera
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Doświadczenia w pracy przy maszynach - mile widziane

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

  • Praca Bochnia
  • Operator Bochnia
  • Operator maszyn Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075