Młodszy monter/monterka
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Stosowanie procedur i instrukcji i na stanowisku pracy, realizacja zleceń produkcyjnych
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny

Wymagania:

  • Dyspozycyjnośćdo pracy w systemie trzyzmianowym
  • Sumienność, dokładność, doświadczenie w pracy na produkcji nie jest wymagane
  • Doświadczenie w obsłudze komputera i monitorów ekranowych
  • Kierujemy ofertę zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, do osób w każdym wieku

Oferta:

Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie 3-6 miesięcy pracy

  • Pierwsza podwyżka po 3 miesiącach
  • Praca w godzinach nocnych płatna dodatkowo 5zł do godziny, premia miesięczna, bonus w postaci premii rocznej
  • Bezpłatny transport na trasach z: Łódź Chojny, Łódź Retkinia, Łódź Dąbrowa, Piotrków Trybunalski, Konstantynów Łódzki - Aleksandrów Łódzki - Zgierz, Łęczyca - Ozorków, Łowicz - Głowno, Koluszki - Brzeziny, Krępa - Łyszkowice - Głowno
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie iwypełnienie formularza i dołączenie pliku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Stryków

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Nr. ref. : 11955

  • Praca Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293