Młodszy Kupiec HalfPrice
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CCC S.A.
10. 4. 2024

11089

Obowiązki

  • Współpraca z zespołem w zakresie budowania oferty wybranej grupy asortymentowej oraz pozyskiwaniem nowych kontrahentów
  • Wsparcie zespołu w bieżącej pracy (m.in. w procesie zamawiania oraz nadzoru nad terminowością oraz jakością dostarczanych towarów)
  • Przygotowywanie szablonów ofert
  • Korespondencja z dostawcami
  • Weryfikacja poprawności otrzymanych danych od dostawców
  • Raportowanie, monitoring dostaw oraz wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości
  • Tworzenie, prowadzenie i nadzór bazy danych zakupowych
  • Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania

  • Mają doświadczenie w HalfPrice minimum na stanowisku Lidera Zespołu Sprzedawców
  • Potrafią pracować samodzielnie i w zespole
  • Są odpowiedzialne i zorientowane na realizację celów
  • Myślą w sposób analityczny
  • Znają język angielski w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym
  • Znają MS Excel w stopniu bardzo dobrym
  • Są gotowe do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Doświadczenie i wsparcie naszego zespołu kupieckiego
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy pod opieką mentora
  • Innowacyjne środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System
  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy sieci CCC, HalfPrice, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO

Źródło: CCC/Praca

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179