Kupiec
  • Warszawa
Kupiec
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nickal Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Kupiec

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z międzynarodowymi producentami i dostawcami na rynku spożywczym
  • Pozyskiwanie nowych producentów i wprowadzanie nowych produktów do oferty
  • Analizowanie ofert, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów i porozumień handlowych
  • Stała współpraca w grupach produktowych
  • •Monitorowanie i analiza rynku

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na b. dobrym poziomie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w wykonywaniu wyznaczonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość Excela

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej.

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179