Młodszy Konsultant ds. Obsługi Procesów HR z j. niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CERI International Sp. z o.o.
2. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie danymi w z obszaru personalnego (m.in. wprowadzanie danych do systemu SAP w oparciu o wnioski HR-owe, weryfikacja ich poprawności)
  • Weryfikacja, przetwarzanie i przygotowywanie dokumentów kadrowych w j. niemieckim
  • Praca w oparciu o instrukcje i procedury w j. niemieckim

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
  • Zainteresowanie tematyką kadrowo-płacową, otwartości na naukę w tym obszarze i zdobycia doświadczenia (w przypadku studentów)
  • Wykształcenie/ doświadczenie w zakresie kadr i płac/ administracji/ bankowości

To oferujemy

  • Pracę zdalną, hybrydową i stacjonarną w Łodzi lub Białymstoku
  • Zapewniamy szkolenia stanowiskowe i pełne wdrożenie do nowej roli
  • Opiekę i wsparcie doświadczonych liderów
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy - awans pionowy i poziomy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228