Młodszy Inżynier ds. Serwisu Pomp Ciepła
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie i rozwiązywanie spraw serwisowych i gwarancyjnych – na podstawie otrzymanej dokumentacji oraz kontaktu z Klientem
  • Ustalanie i kontrola standardów wykonania serwisu – na podstawie otrzymanej dokumentacji
  • Monitorowanie stanu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych oraz narzędzi będących na wyposażeniu serwisanta
  • Współpraca z podwykonawcami- zlecanie serwisu instalacji, nadzór nad kalendarzem
  • Weryfikacja zasadności i rozliczanie napraw gwarancyjnych
  • Wsparcie techniczne pracowników
  • Wsparcie terenowe inżynierów i instalatorów pomp ciepła – doraźnie
  • Analiza systemu serwisu, ocena jakości działania serwisów oraz przekazywanie wniosków

Nasze wymagania

  • Ukończone studia kierunkowe o specjalizacji technologie energii odnawialne, inżynieria środowiska bądź pokrewne
  • Wiedza techniczna na temat instalacji grzewczych
  • Znajomość działania układów i automatyki pomp ciepła
  • Prawo jazdy kat B (gotowość do wyjazdów służbowych)
  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stacjonarne lekcje języka angielskiego
  • Zajęcia relaksacyjne w miejscu pracy
  • Zniżkę na usługi firmowe

  • Praca Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567