Monter pomp ciepła na terenie Niemiec
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
VM Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Zatrudnię na stanowisko – Monter pomp ciepła na terenie Niemiec
Opis stanowiska:
- montaż jednostki zewnętrznej pomy ciepła,
- montaż fundamentu, betonowanie podstawy,
- instalacja wewnętrznej jednostki, montaż zasilania elektrycznego,
- wiercenie otworów,
- demontaż starej instalacji,
- montaż jednostki wewnętrznej pomy ciepła i zbiornika na ciepłą wodę,
- montaż układu hydraulicznego i rozdzielników w pomieszczeniu technicznym między jednostką wewnętrzną, zbiornikiem na ciepłą wodę a urządzeniem zewnętrznym-pompą ciepła, montaż szafy zabezpieczeń: zabezpieczenie jednostki wewnętrznej, jednostki zewnętrznej i grzałki elektrycznej za pomocą automatów C16 w budynkach komercyjnych i mieszkalnych,
- utrzymanie czystości w miejscu pracy.
Wymagania:
- komunikatywność, rzetelność i poczucie odpowiedzialności,
- dobra organizacja pracy, systematyczność,
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu
- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
- prawo jazdy kategorii „B”,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
Oferujemy:
- kontrakt B2B,
- wynagrodzenie 8-15 tys. netto / miesiąc,
- samochód służbowy,
- zakwaterowanie,
- narzędzia do pracy,
- możliwość regularnych zjazdów do Polski ( 3 tygodnie w Niemczech, tydzień w Polsce).
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV. Zapraszamy.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018