Młodszy handlowiec ds. obsługi klienta zagranicznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko młodszego handlowca ds. obsługi klienta zagranicznego.

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży? W swobodnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Chcesz rozwijać się razem z firmą o globalnym zasięgu? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • pierwsze doświadczenie w pracy biurowej, sprzedaży lub obsłudze klienta (np. Call Center)
  • silne umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • poczucie estetyki
  • gotowość do wyjazdów służbowych (1-2 razy w miesiącu)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint, etc.)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • przejście na model premiowy po okresie próbnym
  • ubezpieczenie Enelmed za 1zł z możliwością ubezpieczenia rodziny
  • narzędzia niezbędne do pracy oraz samochód służbowy do wyjazdów za granicę
  • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży i rozwoju na rynku zagranicznym

Zadania

  • wyszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • dyspozycyjność do wyjazdów po Europie (1-2 razy w miesiącu) - kraje: Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Bułgaria, Niemcy, Francja, Belgia i Holandia.
  • podtrzymywanie relacji z klientem
  • sprzedaż towaru i organizacja wysyłek
  • wysyłanie ofert
  • przygotowywanie wystaw
  • wsparcie działu handlowego w bieżących działaniach

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392