Pracownik biurowy do obsługi klienta zagranicznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
WJ Jolanta Wołoszyn
18. 1. 2024

Firma exportowa WJ poszukuje do swojego zespołu pracownika do działu
handlowego .
Opis stanowiska : kontakt z klientem przygotowywanie ofert handlowych wystawienie dokumentów sprzedaży przyjmowanie zamówień obsługa administracyjna
Wymagania: Język angielski (warunek konieczny) Dobra znajomość MS Office oraz internetu. Otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, wychodzenie z inicjatywą.
Oferujemy: Praca od poniedziałku do piątku 8-16 Pełny etat, umowa o prace po okresie próbnym Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864