Młodszy analityk finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza obecnie prowadzonych przedsięwzięć pod kątem efektywności finansowej;
  • Formułowanie rekomendacji finansowych;
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych na potrzeby przełożonego;
  • Budowanie modeli finansowych analizowanych podmiotów;
  • Przygotowanie rocznych budżetów poszczególnych działów, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Monitorowanie oraz raportowanie zobowiązań i należności;
  • Koordynowanie bieżącej płynności spółki;
  • Współpraca z działem księgowym.

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenia wyższego w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii;
  • Znajomości Ustawy o Rachunkowości;
  • Praktycznej wiedzy z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw;
  • Umiejętność obsługi MS Office.

To oferujemy

Od nas możesz oczekiwać:

Stabilnego zatrudnienia;

Miłej atmosfery i wsparcia zgranego zespołu;

Spotkań integracyjnych;

Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego;

Serdecznego przyjęcia w zespole;

Pakietu benefitów pozapłacowych.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353