Analityk Finansowy w Dziale Ryzyka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Efaktor S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wniosków faktoringowych obejmujących kompleksową ocenę ryzyka transakcji, w tym ryzyka klienta i jego kontrahentów,
  • weryfikacja dokumentacji niezbędnej do oceny ryzyka,
  • wydawanie rekomendacji do transakcji faktoringowych,
  • przedstawianie wniosków faktoringowych i rekomendacji komitetowi kredytowemu Spółki,
  • proponowanie dalszych działań i strategii wobec klientów, u których wzrasta ryzyko transakcji,
  • dbanie o jakość portfela klientów faktoringowych przy zapewnieniu optymalizacji podejmowanego ryzyka,
  • przyznawanie limitów na kontrahentów,
  • prowadzenie okresowego monitoringu transakcji faktoringowych w celu minimalizowania ryzyka,
  • współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie finansowania klientów.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z oceną ryzyka transakcji faktoringowych lub monitoringu,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe – ekonomia, finanse i bankowość),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, odpowiedniego argumentowania i przekonania do swoich rekomendacji,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dokładność, wnikliwość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, szybkość w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
  • pracę na pełny etat,
  • dbałość o odpowiednie wdrożenie do pracy oraz odpowiednie narzędzia pracy,
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z możliwością inicjowania zmian,
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym Zespole nastawionym na współpracę,
  • możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448