Młodszy Administrator IT
  • Zawiercie, ul. Leśna 10
śląskie, Zawiercie, ul. Leśna 10, śląskie, Polska
Odlewnia Zawiercie S.A.
19. 4. 2024

Odlewnia Zawiercie S.A. w Zawierciu, zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie końcowych użytkowników systemów IT,
  • Administrowanie systemami IT,
  • Diagnozowanie błędów systemowych i podejmowanie decyzji o sposobie ich rozwiązywania,
  • Podstawowa obsługa baz danych,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i nowych wersji aplikacji,
  • Udział w projektach IT,
  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów.

Nasze wymagania:

  • Mile widziani absolwenci IT,
  • Mile widziane doświadczenia w obszarze IT,
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Wiedza o zagadnieniach związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WIFI,
  • Umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych,
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne zarobki z możliwością wpływania na swoje wynagrodzenie,
  • Fundusz socjalny / dofinansowanie organizacji świąt, wypoczynku dzieci, wczasy pod gruszą itp.
  • Dobre warunki ubezpieczenia,
  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku,
  • Profesjonalne narzędzia pracy.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179