Młodszy Specjalista ds. HR
  • Gorzyczki
śląskie, Gorzyczki, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie relacjami i wsparcie dla pracowników magazynowych Amazon.
  • Administrowanie procesami HR, w tym zarządzaniem czasem pracy, danymi i nieobecnościami.
  • Wsparcie w operacjach HR, takich jak rekrutacja i onboarding.
  • Przetwarzanie zapytań i zarządzanie dokumentacją pracowniczą.
  • Tworzenie raportów HR i zarządczych.

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość prawa pracy i zarządzania ludźmi.
  • Wysoka kompetencja komunikacyjna w j.polskim (CEFR C1/C2) oraz podstawy j.angielskiego (CEFR A2).
  • Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności danych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale HR.
  • Umiejętności analityczne.
  • Zaawansowany angielski (CEFR B1/B2).
  • Samodzielność w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Multisport i dopłaty do posiłków.
  • Zniżki firmowe.
  • Dofinansowanie do szkoleń.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179