Młodszy/-a Kasjer/-ka Administrator/-ka
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
17. 10. 2024

25_9D7E24CA22C7C5E6D096AC9DA4BED79A

Obowiązki

  • przyjmowanie gotówki od kurierów i klientów
  • przygotowywanie zestawień z rozliczonych faktur i pobrań
  • obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • przyjmowanie zleceń i prawidłowe ich rejestrowanie
  • współpraca z innymi sekcjami i komórkami organizacyjnymi firmy
  • wprowadzanie danych do bazy komputerowej
  • wykonywanie innych zleconych prac w obszarze funkcjonowania operacyjnego oddziału
  • praca w godzinach 11:00-19:00

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • umiejętność szybkiego i poprawnego pisania na komputerze
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista
  • szybkość w podejmowaniu decyzji
  • znajomość j. angielskiego na poziomie A2

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca Chorzów
  • Administrator nieruchomości Chorzów
  • Administrator IT Chorzów
  • Kasjer Chorzów
  • Kasjer biletowy Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662