Praca Administrator nieruchomości

Wyświetlamy oferty pracy 1-20 (910 ofert pracy). Praca Administrator nieruchomości
  • SITKIEWICZ ADMINISTROWANIE I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Tczew, Sambora 23/1, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
  • od 6 200 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 7. 3. 2024
  • Poznań, Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
  • 1 790,3 PLN (Stypendium brutto)
  • 20. 4. 2024
  • Pomorska Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Malbork, Malbork, Pomorskie, Polska
  • ZAKOPIAŃSKIE CENTRUM KULTURY
  • Zakopane, Chramcówki 35, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie
  • od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • PKO Bank Polski
  • Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
  • Biała Podlaska, Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie
  • 29. 3. 2024
  • Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
  • 25. 4. 2024
  • PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANISZONĄ ODPOWIEDZIALMOŚCIĄ
  • Kielce, Panoramiczna 2, 25-503 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
  • od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 16. 4. 2024
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa "Koło"
  • mazowieckie, Erazma Ciołka 17, 01-445 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
  • od 5 100 do 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 11. 4. 2024
  • Warszawska Grupa Nieruchomości
  • Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
  • 22. 3. 2024
  • Polskie Koleje Państwowe S.A.
  • Warszawa, Warszawa, Polska
  • 26. 3. 2024
  • Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
  • Toruń, Toruń, Polska
  • 6. 4. 2024
  • Zabrze, Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
  • Toruń, Toruń, pomorskie, Polska
  • 9. 4. 2024
  • Gdańsk, Gdańsk, Polska
  • 3. 4. 2024
  • Grafton Recruitment Sp. z o.o.
  • 2. 3. 2024
  • Lux Dom Sp. z o.o.
  • Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
  • 4. 4. 2024
  • Radom, Radom, Polska

Inne oferty pracy: Administrator nieruchomości

Zapoznaj się z innymi ofertami pracy - Praca Administrator nieruchomości

Często zadawane pytania

👉 Jak wiele ofert pracy (Administrator nieruchomości) możesz znaleźć na Jobimi.com?

Teraz możesz wybierać spośród 910 ofert pracy.

👉 W jakich miastach zawód "Administrator nieruchomości" jest najbardziej popularny?

Zawód "Administrator nieruchomości" jest najbardziej popularny w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.

Praca: Administrator nieruchomości

Praca Administratora nieruchomości

Administratorzy nieruchomości są odpowiedzialni za zarządzanie wszelkimi aspektami związanymi z nieruchomościami. Mogą to być zarówno nieruchomości komercyjne, jak i mieszkalne. Praca administratora nieruchomości wymaga wielu umiejętności, w tym umiejętności interpersonalnych, technicznych i finansowych.

Zadania Administratora nieruchomości

Głównym zadaniem administratora nieruchomości jest utrzymanie i zarządzanie nieruchomościami. Oznacza to, że administrator musi zapewnić wszystkie usługi, które są niezbędne do utrzymania nieruchomości w dobrym stanie. Administrator musi również zarządzać wszelkimi płatnościami, które są związane z nieruchomością, w tym czynszami, opłatami i podatkami. Administrator musi również zarządzać wszelkimi sprawami dotyczącymi nieruchomości, w tym wszelkimi naprawami i remontami.

Kompetencje Administratora nieruchomości

Aby wykonywać swoją pracę, administrator nieruchomości musi posiadać szereg umiejętności. Przede wszystkim musi on być dobrze zorientowany w prawie dotyczącym nieruchomości. Musi również posiadać umiejętności interpersonalne, aby móc efektywnie komunikować się z właścicielami nieruchomości oraz innymi interesariuszami. Ponadto administrator musi posiadać umiejętności finansowe, aby móc zarządzać wszelkimi płatnościami i opłatami związanymi z nieruchomością.

Kwalifikacje Administratora nieruchomości

Aby wykonywać pracę administratora nieruchomości, kandydat musi posiadać odpowiednie kwalifikacje. Najczęściej wymagane są wyższe wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami lub pokrewnych dziedzin. Kandydat musi również posiadać odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Administrator nieruchomości - podsumowanie

Administrator nieruchomości to zawód, który wymaga wielu umiejętności. Administrator musi posiadać umiejętności interpersonalne, techniczne i finansowe, aby móc wykonywać swoje obowiązki. Aby zostać administratorem nieruchomości, kandydat musi posiadać odpowiednie kwalifikacje, w tym wyższe wykształcenie i doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

115 236
19 176