Młodsza samodzielna księgowa/księgowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Masz za sobą pierwsze doświadczenia w księgowości? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Jeśli tak, jest to oferta dla Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w księgowości (preferowane biuro rachunkowe)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w trybie stacjonarnym na terenie Lublina

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na okres 4 miesięcy
  • karta sportowa
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w trybie stacjonarnym w Lublinie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zadania

  • kompletowanie, sprawdzanie pod względem rzetelności i prawidłowości oraz ewidencjonowanie we właściwych okresach w księgach rachunkowych i rejestrach VAT dokumentów zakupu usług, materiałów, towarów, WNT, import usług z UE i faktur zagranicznych, faktur dotyczących środków trwałych i WNiP
  • ewidencja środków trwałych
  • uzgadnianie sald
  • rozliczanie zaliczek i skont
  • utrzymywanie porządku w księgowości i bieżącej dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy w celu uzyskania niezbędnych informacji i dokumentów

  • Praca Lublin
  • Księgowy Lublin
  • Księgowa Lublin
  • Główny księgowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179