Księgowy / Księgowa z j. norweskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
BA Gruppen
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Prowadzimy outsourcing księgowości dla podmiotów ze Skandynawii. Jesteśmy niewielką firmą o bardzo zgranym zespole, który uwielbia pracę zdalnie ale też spotyka się regularnie. Cenimy sobie skandynawskie wartości, a szacunek i pozytywna atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna. Jeśli szukasz spokojnego miejsca, gdzie masz możliwość rozwoju swoich kompetencji w zakresie norweskiej księgowości - będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszego zespołu :)

Praca może być w 100% zdalna lub w biurze w Lublinie.

Opis stanowiska

Praca jest w 100% zdalna lub w biurze w Lublinie

Jeśli lubisz język norweski i szukasz ciekawego miejsca do pracy zdalnej lub stacjonarnej – zapraszamy. Jesteśmy ekipą pasjonatów księgowości i excela o nietuzinkowych osobowościach, a Skandynawia to nasze mentalne miejsce na planecie. Szanujemy siebie nawzajem i nasze środowisko, a swobodę w działaniu manifestujemy poprzez samodyscyplinę oraz skrupulatność. Odważnie podejmujemy nowe wyzwania i z sympatią spoglądamy na kolejne faktury, bilanse i rozliczenia VAT… ;)

  • bieżąca obsługa klientów mailowa i telefoniczna oraz w języku norweskim w formie pisemnej
  • przygotowanie dokumentów do księgowania zgodnie ze standardami w Norwegii
  • wystawianie faktur przychodowych dla klientów oraz porządkowanie ich dokumentów w programach Fiken, eAccounting oraz Tripletex
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych etc.) zgodnie ze norweskimi przepisami
  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta
  • kompleksowa obsługa księgowa firm zarejestrowanych wg prawa norweskiego

Wymagania
Potrzebujemy osoby o następujących kompetencjach:

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)
  • znajomość j. angielskiego  i norweskiego w stopniu komunikatywnym w formie co najmniej pisemnej
  • doświadczenie w skandynawskiej księgowości będzie dodatkowym atutem

Uwaga: jeśli znasz inne języki skandynawskie, np. duński lub szwedzki, poszukujemy też kandydatów na stanowiska z księgowością po duńsku i szwedzku.

Wymagania personalne:

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą
  • chęć rozwoju
  • zdolności analityczne i kreatywność
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie

Oferujemy
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • samodzielne i niezależne stanowisko pracy z dużą dozą elastyczności
  • elastyczne godziny pracy i możliwość jej wykonywania zdalnie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • pracę w spokojnej i miłej atmosferze
  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika
  • norweski styl pracy oparty na wzajemnym zrozumieniu, spokoju oraz informacji zwrotnej

  • Praca Lublin
  • Księgowy Lublin
  • Księgowa Lublin
  • Główny księgowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075