Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BALZOLA POLSKA SP Z O O
5. 4. 2024

Jesteśmy szybko rozwijającą się Grupą Inżynieryjno-Budowlaną złożoną z zaangażowanych i kompetentnych osób, posiadającą bogate doświadczenie w obszarze budownictwa infrastrukturalnego oraz kubaturowego.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • bieżąca ewidencja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi i podatkowymi;
  • rozliczanie delegacji / wydatków pracowniczych;
  • analiza oraz uzgadnianie kont;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania zewnętrznego ;
  • wsparcie Głównej Księgowej w codziennych obowiązkach;
  • współpraca z pozostałymi działami oraz przygotowanie dodatkowych raportów zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagane kompetencje:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • praktyczna wiedza w zakresie realizacji i rozliczania projektów;
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość systemu Navison;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych księgowych;
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu;
  • prywatny pakiet medyczny; ubezpieczenie grupowe, kartę sportową
  • możliwość skorzystania ze szkoleń (zawodowych, j.angielskiego);
  • premię uznaniową.

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749