Młodsza księgowa/Młodszy ksiegowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
CashDirector S.A.
9. 5. 2024

CashDirector SA we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 1000 biur rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom.
Zaufanie Klientów oraz duże zainteresowanie narzędziami jakie dostarczamy sprzyja ciągłemu rozwojowi naszej firmy. Chcemy, żebyś i Ty miał wpływ na naszą firmę i rozwijał się razem z nami. Aplikuj do nas.
Obecnie poszukujemy pracowników do zespołu KPiR na stanowisko:
Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy do KPiR Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Zakres obowiązków:
- Księgowanie dokumentów w firmach na KPiR
- Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym
- Sporządzanie deklaracji podatkowych
- Bieżąca obsługa klientów
- Zgłoszenia ZUS i VAT
Wymagania:
- Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR
- Znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT
- Doświadczenie zawodowe - minimum 6 miesięcy w rozliczeniach KPiR
- Chęć do nauki i rozwoju
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
- Dobra organizacja pracy Oferujemy:
- Pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie
- Elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- Atrakcyjny onboarding pracownika - nie zostawimy Cię samemu sobie
- Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole
- Indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju
- Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje
- Dogodny dojazd
- Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246