Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
  • Rekowo Górne, k. Redy
pomorskie, Rekowo Górne, k. Redy, pomorskie, Polska
Zoeller Tech Sp. z o.o.
6. 4. 2024

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.

W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów w systemie ERP
  • kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych, wyjaśnianie niezgodności
  • archiwizacja dokumentów
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych
  • wsparcie działu księgowego

Poszukiwane przez nas kompetencje:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • dokładność i sumienność

To możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych
  • jasne kryteria awansowania
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca pomorskie
  • Księgowa Drawsko Pomorskie
  • Księgowa Kowalewo Pomorskie
  • Księgowa Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowa Mikołajki Pomorskie
  • Księgowy Drawsko Pomorskie
  • Księgowy Kowalewo Pomorskie
  • Księgowy Jabłonowo Pomorskie
  • Księgowy Mikołajki Pomorskie
  • Księgowy pomorskie
  • Księgowy kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228