Młodsza Księgowa / Księgowy Warszawa Targówek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ipracujzdalnie.pl
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W ramach aktywizacji osób z niepełnosprawnością, dla naszego wieloletniego klienta, dużej hurtowni spożywczej, szukamy kandydatki/kandydata na stanowisko: Młodsza Księgowa / Księgowy

Praca stacjonarna, dzielnica Targówek.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie korekt rabatowych od dostawców
  • Codzienne wprowadzanie do systemu wyciągów w zakresie dokonanych wpłat bezgotówkowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald w ujęciu analitycznym oddzielnie dla każdego kontrahenta
  • Wysyłanie i uzgadnianie potwierdzeń sald odbiorców i dostawców
  • Uzgadnianie obrotów (sprzedaż i zakupy netto) z jednostkami powiązanymi

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Pracę w godzinach 7-15
  • Możliwość ubezpieczenia na życie
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Multisport
  • Świetny, zgrany zespół
  • Rabaty pracownicze na zakupy

Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Dobra znajomość Excela
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność, sumienność

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377