Młodsza księgowa/Księgowa w dziale AP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Poszukujemy Księgowego do działu AP, który dołączy do międzynarodowego zespołu w Warszawie. Jeśli posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, doświadczenie w polskiej księgowości oraz podstawową wiedzę na temat polskiego prawa podatkowego, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie księgowości lub pokrewnej
  • mile widziane doświadczenie w podobnej roli
  • doświadczenie w polskiej księgowości, najlepiej podstawowa znajomość polskiego prawa podatkowego - VAT, CIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • nastawienie na klienta oraz chęć ciągłego doskonalenia
  • niezależne i proaktywne podejście do pracy oraz dobre umiejętności pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość systemu sap

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość pracy hybrydowej (praca w biurze 2 dni w tygodniu)
  • elastyczne godziny pracy
  • opieka medyczna
  • karta sportowa

Zadania

  • przetwarzanie faktur zakupowych i płatności
  • obsługa zapytań i eskalacji związanych z księgowością zobowiązań
  • utrzymywanie księgowości zobowiązań oraz wsparcie w zamknięciu miesiąca (naliczenia, uzgodnienia, kontrole wewnętrzne)
  • wsparcie w utrzymaniu danych głównych dostawców oraz lokalnym procesie travel & expense (tem), w tym przetwarzanie roszczeń i administracja kart kredytowych
  • bliska współpraca z działem zakupów, interesariuszami biznesowymi i dostawcami
  • dążenie do ciągłego doskonalenia codziennych działań finansowych związanych z ptp
  • udział jako ekspert merytoryczny w trwających projektach ptp

  • Praca Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183