Mistrz Wydziału Produkcji
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • przestrzeganie wymagań technologicznych oraz uzyskanie wymaganych parametrów jakościowych i ilościowych,
  • kontrola poprawności wykonywania zadań,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz innowacyjnych rozwiązań,
  • kontrola efektywności pracy,
  • rozwiązywanie problemów organizacyjnych i technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów obróbki wiórowej,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności organizacyjne oraz zdolność ustalania priorytetów działania,
  • wysoka motywacja z nastawieniem na realizacje celów,
  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym,
  • komunikatywność i zaangażowanie.
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość środowiska ERP.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Tarnów
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064