Mistrz
  • Tarnów
Mistrz
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Mistrz

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników w celu zapewnienia płynności produkcyjnej i terminowości realizowanych projektów,
  • podnoszenie kompetencji pracowników oraz ich motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • nadzór nad prawidłowością wykonywania prac montażowych zgodnie z procesem technologicznym,
  • kontrola efektywności pracy,
  • prowadzenie rejestru czasu pracy w systemie ERP,
  • znajomość i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz innowacyjnych rozwiązań,
  • rozwiązywanie problemów organizacyjnych i technicznych,
  • znajomość narzędzi ślusarskich i elektronarzędzi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (wyższe techniczne – mile widziane),
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość maszyn oraz procesów montażowych,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętności organizacyjne oraz zdolność ustalania priorytetów działania,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym.
  • kilkuletnie doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemu INFOR ERP LN.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293