MISTRZ WARSZTATU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- koordynowanie i organizację pracy podległego zespołu,

- zarządzanie budżetem działu blacharsko-lakierniczego,

- nadzór nad optymalną obsługą klientów,

- prowadzenie reklamacji klientów,

- raportowanie wyników do Zarządu,

- osiąganie założonych wskaźników ilościowych i jakościowych,

- realizacja planów sprzedażowych.

WYMAGANIA:

- udokumentowane doświadczenie w branży blacharsko-lakierniczej min. 3 lata,

- umiejętność zarządzania zespołem ludzi,

- umijętność pracy pod presją czasu, a tym samym umiejętnośc radzenia sobie ze stresem,

- prawo jazdy kat. B,

- biegła obsługa komputera,

- wysokie kwalifikacje handlowe i techniczne, znajomość technologii lakierniczych

OFERUJEMY:

- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,

- możliwość ciągłego rozwoju, poprzez inicjowanie i wdrażanie swoich rozwiązań,

- aktywny udział w tworzeniu procesów i wdrażaniu narzędzi podnoszących efektywność pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania,

- pracę w ciekawym zespole specjalistów.

- dofinansowanie do Karty Multisport,

- dodatkowe ubezpiecznie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228