METROLOG (NR 0833)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
23. 3. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Dotyczy zatrudnienia w 2 Wojskowym Ośrodku Metrologii w Bydgoszczy
ul. Powstańców Warszawy 2, 85-915 Bydgoszcz.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie kalibracji (wzorcowania) i sprawdzanie przyrządów pomiarowych według ustalonych procedur,
- prowadzenie bieżącej dokumentacji metrologicznej,
- współpraca z komórką obsługi klienta.
Pierwsza umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony).

Inne wymagania
wykształcenie średnie techniczne, kierunek: mechatronik, elektryk, elektrotechnik, elektronik, mile widziani absolwenci i żołnierze rezerwy, znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystania z dokumentacji, umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z arkuszy kalkulacyjnych, edytorów tekstu, dyspozycyjność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, techniczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Metrolog Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448