SPECJALISTA - ZESPÓŁ WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO (NR 1067)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
20. 4. 2024
od 5 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zatrudnienie dotyczy: 8 KUJAWSKO - POMORSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ.
Ogólny zakres obowiązków:
1. Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej.
2. Zarządzanie, budowa oraz nadzór nad sprawnością szkieletu sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej.
3. Usuwanie usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania, dbanie o bezawaryjną pracę systemów teleinformatycznych i zapewnienie dostępu do usług.
4. Administrowanie aplikacjami pakietu MS Office w tym aplikacjami serwerowymi (Outlook, SharePoint) oraz usługami sieciowymi (VTC/VoIP, AD, współdzielenie plików).
5. Wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych w jednostce organizacyjnej.
6. Instalowanie i konfigurowanie sprzętu, systemów i aplikacji, wsparcie użytkowników jawnych i niejawnych systemów teleinformatycznych oraz portali informacyjnych.
Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.
Rodzaj umowy o pracę umowa o pracę na okres próbny z możliwością dalszego zatrudnienia.

Inne wymagania
Wymagania kwalifikacyjne:
1. Wykształcenie wyższe informatyczne.
2. Posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE.
3. Posiadanie zaświadczenia stwierdzającego odbycie specjalistycznego szkolenia w zakresie OIN w systemach teleinformatycznych dla administratorów systemów.
4. Znajomość zagadnień sieci LAN, administracja strukturą AD, znajomość systemów z rodziny Windows i Linux, obsługa EOD, znajomość baz danych oraz usług sieciowych.
5. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
6. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej.
Dodatkowe/Mile widziane:
- staż pracy min. 3 lata w obszarze specjalizacji środowiska,
- inne umiejętności oraz ukończone kursy (szkolenia) w zakresie IT.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), informatyczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190