Merchandiser
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
MAG DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką prezentowanie produktów na półkach sklepowych
  • sprzedaż wybranych produktów będących w ofercie firmy
  • kontrola stanu zapasu na sklepie i magazynie
  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie
  • budowanie i utrzymanie wzorowych relacji z klientami i przedstawicielami handlowymi w celu wzmacniania wzajemnej współpracy
  • prowadzenie ankiet i audytów w punktach sprzedaży
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT

Nasze wymagania

  • status studenta i wiek do 26 lat
  • umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • umiejętność organizacji pracy i sumienność
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • systematyczny proces szkoleniowy
  • możliwość awansu
  • ubezpieczenie medyczne Medicover
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, iPad

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MAG Dystrybucja, lider w dystrybucji soków i napojów w północnowschodniej Polsce, w związku z ciągłym rozwojem, wykorzystywaniem kompilacji narzędzi informatycznych wspomagających sprzedaż i zarządzanie firmą oraz realizacją wielu projektów informatycznych i rosnącymi zasobami informatycznymi, poszukuje osoby na stanowisko: Merchandiser.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Bydgoszcz
  • Merchandiser Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289