Porządkowa
  • Bydgoszcz
Porządkowa
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

COLLEGIUM MEDICUM im. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY

zatrudni pracownika w Dziale Domów Studenckich i Akademickich CM UMK

na stanowisku
OSOBA PORZĄDKOWA

Zakres zadań:

  • przygotowanie w obiekcie przeznaczonym do kwaterowania studentów pokoi, łazienek, kuchni na nowy rok akademicki (m.in. mycie urządzeń i sprzętu znajdującego się w ww. pomieszczeniach, okien, drzwi i podłóg, ubieranie pościeli).

Wymagania:

  • samodzielność w wykonywaniu zadań oraz dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność współpracy z innymi osobami i komunikatywność,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • zatrudnienie w prestiżowej Uczelni.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157