MENEDŻER ZESPOŁU BANKOWOŚCI ZDALNEJ
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1044445901

Obowiązki

  • jesteś odpowiedzialny/a za obsługę klientów Banku, w szczególności firm i przedsiębiorstw,
  • wspierasz i motywujesz pracowników Zespołu odpowiedzialnych za obsługę telefoniczną klientów w tym kampanii sprzedażowych,
  • budujesz nową jakość obsługi klientów portfela firm i przedsiębiorstw, zgodną z celami strategii Banku,
  • podejmujesz działania mające wpływ na wynik NPS obsługiwanych klientów,
  • analizujesz wyniki Zespołu oraz planujesz i wdrażasz działania zmierzające do wzrostu jakości, efektywności i sprzedaży,
  • podejmujesz i wdrażasz inicjatywy promujące aktywność Zespołu wewnątrz organizacji i na zewnętrznych konkursach branżowych.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Łódź
  • Menedżer kultury Łódź
  • Menedżer marki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080