Menedżer sprzedaży ds. FM
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży produktów z branży Facility Management
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych i podpisywanie umów
  • współtworzenie strategii sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier) - niezbędne
  • doświadczenie w sprzedaży usług technicznych
  • efektywność w budowaniu dedykowanych ofert dla klienta
  • doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów biznesowych
  • ciekawość świata + energia i entuzjazm do pracy i rozwoju biznesu
  • znajomość innowacyjnych rozwiązań branżowych
  • aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + program premiowy
  • auto służbowe + indywidualnie dobrane możliwości rozwoju
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • dodatkowe 4 dni wolne
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • platforma językowa

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Menedżer kultury Rzeszów
  • Menedżer marki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862