Menedżer / Menedżerka ds. Relacji z Klientem Firmowym (RM)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Nest Bank S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług bankowych przeznaczonych dla przedsiębiorców
  • Bycie ekspertem i partnerem biznesowym dla klientów w zakresie proponowania najlepszych usług i rozwiązań finansowych dla ich biznesu
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych
  • Codzienna praca i obsługa powierzonego portfela klientów
  • Obsługa leadów w kampanii CRM
  • Tworzenie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
  • Nadzorowanie jakości dokumentacji wymaganej do procesu kredytowego oraz procesowanie aplikacji kredytowych
  • Współpraca z zespołem leadującym pozyskującymi klientów biznesowych dla banku

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 8-letnie doświadczenie w bankowości
  • Posiadasz min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla mikroprzedsiębiorców i/lub MŚP
  • Jesteś ekspertem z zakresu produktów bankowych kierowanych do klientów biznesowych, dzięki czemu potrafisz doradzić im najlepsze rozwiązania
  • Nie są Ci obce zagadnienia związane z rachunkowością i analizą finansową
  • Znasz swoją wartość, ale nadal chcesz się rozwijać i pozyskiwać nową wiedzę. Cechuje Cię zaangażowanie i chęć doskonalenia
  • Dobrze odnajdujesz się w zmiennym środowisku pracy
  • Lubisz działać nieszablonowo - w codziennej pracy szukasz rozwiązań, nie problemów
  • Rozumiesz sprzedaż i wiesz co w praktyce oznacza partnerstwo biznesowe
  • Jesteś wnikliwym obserwatorem i potrafisz trafnie wysuwać wnioski
  • Rozumiesz potrzeby klienta. Jesteś dyspozycyjny i otwarty na pracę w terenie
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z comiesięcznym stałym wynagrodzeniem, a do tego jasne i klarowne cele indywidualne, dzięki którym możesz osiągać wysokie prowizje
  • Szkolenia z najlepszymi trenerami - pakiet szkoleń wstępnych, produktowych i doskonalących Twoje umiejętności
  • Oprócz szkoleń wsparcie merytoryczne doświadczonych członków zespołu
  • Możliwość poznania technik sprzedaży, segmentacji klientów, prowadzenia profesjonalnych rozmów biznesowych
  • Po okresie wdrożenia dużą samodzielność w działaniu
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i wielu innowacyjnych projektach
  • Narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy w godzinach pracy
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit)
  • FitNest – program promujący zdrowy styl życia
  • Nest Rodzina – program wspierający pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym
  • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • Nest Uniwersytet
  • atrakcyjny system prowizyjny

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gliwice
  • Menedżer marki Gliwice
  • Menedżer kultury Gliwice
  • Tajemniczy klient Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289