Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
ABISAL Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami i rozwijanie długotrwałych relacji.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie siłowni fitness.
  • Profesjonalne doradztwo sprzedażowe oparte na rozpoznawaniu potrzeb klientów.
  • Raportowanie, analiza i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku.
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w ramach private label.

WYMAGANIA:

To stanowisko czeka na Ciebie, jeżeli:

  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Wykazujesz inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kreatywność.
  • Znasz branżę sportową (będzie to dodatkowy atut).
  • Znasz programy MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu produktami marek własnych (mile widziane).
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
  • Brak dress codeu i regularne imprezy integracyjne.
  • Zniżki na produkty firmowe i dofinansowanie do lunchów.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze!

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Handlowiec Zabrze
  • Technik handlowiec Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509