Menedżer ds. telefonicznej sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Vladyslav Nakonechnyi
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • - Obsługa zamówień i połączeń przychodzących
  • - Udzielanie klientom informacji na temat naszych produktów i usług
  • - Prowadzenie negocjacji z klientami - spotkania w biurze lub na wyjeździe
  • - Prowadzenie dokumentacji
  • - Kontrola płatności i wysyłki zamówień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży reklamowej
  • Znajomość języka polskiego na poziomie -B2-C1
  • Chęć nauki i szybkie przyswajanie dużej ilości informacji
  • Znajomość podstawowych programów graficznych (możliwe minimalne doświadczenie)
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM

To oferujemy

  • Wygodny harmonogram pracy od 9:30 do 18:30 (5/2)
  • Płatne nadgodziny
  • Przyjemną atmosferę w biurze
  • Wynagrodzenie: od 5500 - 8000 złotych (premie - procent od sprzedaży)
  • Możliwość rozwoju kariery i zawodowego rozwoju
  • Szerokie możliwości szkolenia i doskonalenia umiejętności
  • Przyjazny zespół i wsparcie w pracy

O nas

Jesteśmy polskim producentem artykułów reklamowych i upominkowych z własną produkcją. Nasza firma od dziewięciu lat zajmuje się produkcją i brandingiem artykułów reklamowych i upominkowych dla klientów korporacyjnych. Nasi klienci to znane firmy i projekty.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Menedżer marki Wrocław
  • Menedżer kultury Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659