Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Euro24 Sp. z o.o. Sp.k
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów głównie drogą telefoniczną oraz przy użyciu mediów społecznościowych
  • Aktywna sprzedaż usług frachtu drogowego międzynarodowego
  • Budowanie relacji i rozwijanie współpracy
  • Opieka nad klientami, wsparcie sprzedażowe i posprzedażowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizowanie założeń sprzedażowych
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, klientów, konkurencji
  • Aktywna współpraca z zespołami operacyjnymi
  • Współpraca z oddziałami regionalnymi oraz zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, niekoniecznie w branży TSL
  • Umiejętność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych, nawiązywaniu pierwszego kontaktu
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego, umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi, umiejętność docierania do klienta korporacyjnego
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętność utrzymywania relacji biznesowych, reagowania na potrzeby i zapytania klientów, szukania rozwiązań
  • Nastawienie na rozwój swoich kompetencji, dokształcanie, wdrażanie zdobywanej wiedzy

Mile widziane

  • Szkolenia z zakresu rozmów telefonicznych i nawiązywania relacji sprzedażowych lub obsługi klienta.

To oferujemy

  • Dedykowany plan wdrożenia w obowiązki i wsparcie całego działu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Udział w targach, konferencjach i pozostałych eventach branżowych
  • Dużo możliwości pogłębiania wiedzy i rozwijania kompetencji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

EURO24 to firma spedycyjno-transportowa z Rzeszowa. Naszą specjalnością jest transport międzynarodowy. Główną dziedziną działalności jest kompleksowa

i spersonalizowana obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive. Świadczymy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych, meblarskich i maszynowych.

Obecnie powiększamy nasz dział handlowy, dlatego poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sprzedaży i rozwijać się w dynamicznej, perspektywicznej branży.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862