MENEDŻER DS. PRODUKTU (PRODUCT OWNER)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1049927001

Obowiązki

  • współpracujesz z menedżerami - właścicielami produktów nad optymalizacją i automatyzacją procesów,
  • analizujesz potrzeby klientów, interesariuszy oraz rozwiązań dostępnych na rynku,
  • bierzesz udział w pracach analitycznych podczas tworzenia konceptu produktu,
  • nadzorujesz powierzony koncept produktu, dotyczący w szczególności rozwoju narzędzi wsparcia doradców,
  • tworzysz i zarządzasz tzw. backlogiem produktu, czyli listą funkcjonalności, które są do wdrożenia przez zespół w ramach produktu,
  • nadzorujesz postęp prac, identyfikujesz i monitorujesz ryzyka oraz podejmujesz decyzje i działania związane z ich ograniczeniem w ramach realizowanych zadań,
  • ustalasz priorytety dla zespołu,
  • przygotowujesz informacje wykorzystywane w trakcie planowania zarządczego formacji w zakresie nadzorowanego konceptu produktu.

Wymagania

  • posiadasz umiejętność systemowego myślenia oraz dobrego zarządzania czasem - to także Twoje atuty,
  • wyrażasz chęć do zaangażowania się w upraszczanie i automatyzację rzeczywistych procesów,
  • pracujesz w środowisku zwinnym (Scrum) i realizujesz się w pracy zespołowej,
  • posiadasz umiejętności analityczne,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzanie, finanse, bankowość bądź pokrewne),
  • jesteś osobą otwartą na nowości technologiczne z obszaru szeroko rozumianego IT.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Menedżer marki Warszawa
  • Menedżer kultury Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315