Menedżer ds. kluczowych klientów
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
"LAUBER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku: wyniki sprzedaży, marży
  • analiza dostępności kontrahentów
  • analiza stanów magazynowych kontrahentów
  • raportowanie w ramach struktury działu
  • raportowanie wyników sprzedaży kontrahentom
  • zbieranie kluczowych informacji zarządczych z podległego rynku, raportowanie o potrzebach zgłaszanych przez kontrahentów
  • aktualizacja cenników kontrahentom
  • alokacja towaru
  • propozycje cen hurtowych i detalicznych dla kontrahentów
  • przygotowywanie i koordynowanie działań promocyjnych kontrahentów
  • uczestnictwo w targach, eventach z ramienia dostawcy organizowanych przez klienta kontrahenta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej/regeneracyjnej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • doświadczenie w budżetowaniu i prognozowaniu
  • doświadczenie w kontaktach z klientami, w negocjowaniu kontraktów
  • biegła znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • nastawienie na długoletnią współpracę
  • Najważniejsze kompetencje zawodowe:
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i analityczne oraz nastawienie na realizację celu
  • umiejętność zarządzania czasem
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i planistyczne
  • świadomość kosztowa
  • umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • miłą i otwartą atmosferę pracy
  • bezpłatną naukę języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Lauber Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczęła regenerację części samochodowych już w 1994 roku. Zarówno w strategii jak i w oferowanych przez nas produktach oraz usługach na przestrzeni czasu nastąpiło wiele zmian. Zaczynając od regeneracji części układu elektrycznego silnika, tj. alternator i rozrusznik stopniowo rozszerzaliśmy zakres (asortyment) produktów podlegających fabrycznej regeneracji. W 2003 roku na mocy umowy zawartej z Inter Cars S.A. uzyskaliśmy dostęp do potężnego systemu dystrybucji oraz nowych grup potencjalnych odbiorców na terenie całej Europy, np. zrzeszonych w ATR.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "LAUBER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ z siedzibą w: Poznańska 64, 76-200 Słupsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: wtchorzko@lauber.pl.

  • Praca Słupsk
  • Menedżer marki Słupsk
  • Menedżer kultury Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Specjalista ds. transportu Słupsk
  • Specjalista ds. HR Słupsk
  • Specjalista ds. turystyki Słupsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Słupsk
  • Specjalista ds. finansów Słupsk
  • Pracownik ds. administracji Słupsk
  • Specjalista ds. reklamy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353