Specjalista ds. ofertowania
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Formed Sp. z o.o. Sp.K
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ścisła współpraca z działem zamówień publicznych i działem wycen w zakresie postępowań przetargowych,
  • analiza dokumentacji przetargowej
  • monitorowanie trwających postępowań przetargowych
  • konsultacje z konstruktorami, producentami
  • wsparcie w przygotowywaniu i składaniu ofert przetargowych oraz niezbędnej dokumentacji- dbałość o jakość i kompletność dokumentacji przetargowej
  • badanie rynku ofert, monitorowanie ofert konkurencji
  • analiza potencjalnych umów

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność
  • umiejętność ustalania priorytetów w pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • praca na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość zagadnień oraz procedur związanych z postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego
  • znajomość zagadnień dotyczących produkcji oraz rozwiązań technologicznych dla mebli

OFERUJEMY:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • wynagrodzenie stałe plus premię uznaniową
  • gwarancję rozwoju i możliwość awansu
  • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228