Mechanik utrzymania ruchu
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Newborn Plastic Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Firma Newborn Plastic s.c. Marcin Mitura Urszula Mitura poszukuje kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • -Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • -Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • -Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • -Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • -Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • -Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania:

  • -Wykształcenie średnie techniczne
  • -Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • -Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • -Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych
  • -Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe, etc
  • -Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3
  • -Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • -Dyspozycyjność, rzetelność, punktualność, odpowiedzialność
  • -Prawo jazdy kat. B

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych
  • Dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • Bony świąteczne

  • Praca Kolbuszowa
  • Mechanik Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551