Mechanik utrzymania ruchu
  • Czersk
Czersk, Czersk, Pomorskie, Polska
KB Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:
Mechanika w dziale utrzymania ruchu
Twój zakres obowiązków:
• Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji
• Codzienny nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi oraz sporządzanie raportów
• Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania
Nasze wymagania:
• Doświadczenia w branży technicznej, preferowane w dziale utrzymania ruchu
• Wykształcenia min. średniego technicznego (kierunek: mechanika, elektronika, automatyka)
• Uprawnień energetycznych grupy I i II w zakresie eksploatacji
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziana znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętność parametryzacji falowników firmy SEW oraz Siemens
To oferujemy:To oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Program poleceń pracowniczych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Praca Czersk
  • Mechanik Czersk
  • Czersk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190