Brand Master - Czersk - 29 - 50 zł brutto/h
  • Czersk
Czersk, Czersk, pomorskie, Polska
OEX S.A.
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś!

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży.

Miejsce pracy: Czersk - sklepy detaliczne, lokalne eventy

Zadania na stanowisku:

sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta

budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku

aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów

przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe)

Poszukujemy osób, które:

są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)

nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń

są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

są pełnoletnie

Mile widziane:

doświadczenie w sprzedaży

prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

wynagrodzenie - 29-50 zł brutto/h

dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty - 5 zł brutto/h

atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników sprzedażowych

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu tak abyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne zajęcia i obowiązki

profesjonalne szkolenie w zakresie prezentowanego produktu – wszystkiego Cię nauczymy

możliwość skorzystania z karty MultiSport

bardzo miłą atmosferę pracy oraz możliwości awansu w strukturach firmy

stałą opiekę i wsparcie koordynatora projektu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który umożliwi nam kontakt z Tobą :)

  • Praca Czersk
  • Czersk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190