Mechanik utrzymania ruchu
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
PAK sp.z o.o.
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- utrzymanie sprawności maszyn drukujących oraz pozostałych urządzeń znajdujących się na terenie firmy
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja
- podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn/urządzeń
- diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń
- wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych
- uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją
- utrzymanie i konserwacja infrastruktury technicznej
- nadzorowanie zapasami i wnioskowanie o zakup części zamiennych
- współpraca z serwisami zewnętrznymi
Nasze wymagania
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektromechanicznym
- znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność analizowania cyklu pracy maszyn.
- umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych.
- doświadczenie z zakresu napraw oraz konserwacji maszyn.
- min. 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako mechanik/technik utrzymania ruchu.
- samodzielność, zaangażowanie i dokładność.
To oferujemy
- umowę o pracę
- pracę na pełen etat
- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
- dofinansowanie do wypoczynku
- dopłatę do karty sportowej
- prywatną opiekę medyczną
- program poleceń pracowniczych
- ubezpieczenie na życie
Benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- parking dla pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
PAK sp. z o.o., to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań do żywności. Dziś wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zatrudniamy 190 pracowników, nasze opakowania odnajdziesz w każdym sklepie w Polsce.
Naszą misją jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności poprzez dostarczanie bezpiecznych opakowań z tworzyw sztucznych przedłużających jej trwałość, z jak najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne.
Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy na stronie www.pak.torun.pl

  • Praca Toruń
  • Pracownik utrzymania ruchu Toruń
  • Mechanik Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik mechanik okrętowy Toruń
  • Technik mechanik lotniczy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179